‘3 dni wolności’ – film dokumentalny – Wajda School and Studio

‘3 dni wolności’ – film dokumentalny – Wajda School and Studio


Welcome.

Only registered users can comment.

 1. Powinno dawać się wyroki max 5 lat, powyżej to już tylko dożywocie albo kara śmierci jak jest czyn zbrodni udowodniony na 100%. Czemu tak myślę , po primo taki gość co siedzi 10 i więcej po wyjściu już się nie odnajdzie w tym świecie i tylko może narozrabiać, temat resocjalizacja, pomińmy bo szkoda czasu na wyjaśnianie czemu 🙂 dla tego max 5 lat dalej już dożywocie + kara śmierci dla czynów takich jak udowodnione zabójstwo pedofilia gwałt itp.

 2. Dokument tak mocny i ciekawy, że siedząc sam w mieszkaniu gadałem sam do siebie co chwilę komentarze.. Dokument przeżycie, wielkie dzięki autorowi za dobrą robotę. Discovery może się uczyć

 3. Ciekawe, chciałbym poczuć to co ten człowiek, jak to jest, poznawać świat który po wyjściu jest totalnie obcy i NOWY….

 4. Historia jak milion innych, fajnie przedstawione. Odrzuca jedynie, to że jedyne jakie marzenia ma ten facet, to rzeczy materialne, nie wspomniał nic o pracy, rodzinie, zdrowiu, nawet o kobiecie nie potrafi sie wyrazić normalnie, tylko 'super laska'. Wiem, że to były jego proste, ale szczere marzenia, jednak po tylu latach odsiadki jedyne co do głowy przyszło, to rzeczy namacalne nie wnoszące żadnych wartości, lipa troche

 5. 21:56 Ludzie ktorzy są na wolnosci sami na to zapracowali i żyją pełnią życia. Nie mozna miec do kogos pretensji i żałować komuś czegoś jeśli samemu z własnej winy popełniło sie błąd.

 6. 11:27 Chłopaki mocno zainteresowani ekipą filmową. Pytanie tylko, czy ich skrojeniem, czy może patrz, Piotr na wolności!

 7. No i wizyta w domu ukazała całą patole. Siostra po wyraźnym spożyciu, jej mąż też, tylko dziecko trzeźwe. Koleś pewnie skończył albo skończy jak oni bo jakie ma inne wyjście. Znam ludzi biednych ale żyją normalnie bez luksusów, dzieci zadbane, czyste, najedzone a ich rodzice trzeźwi i bez nałogów.

 8. Tego typu filmy trzeba pokazywac w szkole zamiast tej pojebanej religii.Zamiast przykazan tzw bozych pokazywac efekty zlego postepowania.W szkole i rodzice tez to powinni robic,swoim dorastajacym dzieciom!!!

 9. Ktoś, kto krzywdzi drugą osobę lub ją zabija nie może być traktowany z łaską. I piszcie sobie o tych resocjalizajach, uczuciach, nawróceniach. Robiąc komuś krzywdę zdehumanizował swoje człowieczeństwo.

 10. polecam reportaż "3 dni wolności – Najnowsze informacje" aktualnie ma firmę budowlaną i ma dom swój tak jak mówił , a jego siostra nie siedziała tych lat w więzieniu i nadal w bloku xd

 11. Najważniejsze, żeby być zbawionym. Co z tego, że ktoś się dorobi willi z basenem, jeśli następnego dnia, jego dusza trafi do piekła?

 12. fajnie jakby ten Pan sie juz wiecej nie pojawił…..sracie sie nad kolesiem, ktory za darmo w kiciu nie siedział.Moze zachwyt nad dokumentem, w ktorym 15 letnie dziecko, przykute do wózka inwalidzkiego przez całe swoje zycie, w koncu po raz pierwszy idzie w swiat

 13. Moim zdaniem nie docenia się to co ma się teraz, a ten człowiek spoglądał na wszystko, technikę krajobraz dziewczyny spojrzał zupełnie inaczej

 14. Najgorsze, że to w krótkim czasie pokazuje ułomność a raczej biedote polskiego więziennictwa. Kawe otworzyć… no okej
  Ale jedzenie otwierać/kroić? Masz wykrywacze/rentgen… uuuh

 15. Mam wrażenie, że jednak niektórzy z nich się zmieniają, a wymiar kary jest zbyt długi, dotkliwy i niesprawiedliwy dla nich.
  Świetny film. Daje do myślenia.
  25 lat… to ze 40% życia dla takiego człowieka. Żal mi aż tego człowieka, nawet jeżeli kogoś pobił na śmierć. Pobicia ze skutkiem śmiertelnym zwykle są przypadkowymi zgonami przez nagły, ślepy atak agresji. 10 lat to i tak byłoby dużo, jakby za to dostał. Żal mi ofiary, ale i żal mi go, bo wiem jak wolność jest ważna. Bez wolności nie ma życia. Los nieraz gorszy niż śmierć.

 16. świat dla Kowalskiego, elity nie dotyczą te reguły. gość w Warszawie odciął głowę w biały dzień kobiecie i żyje jak pączek w maśle w zakładzie niby zamkniętym. Jeszcze chwila i wyjdzie i media milczą.

 17. Miałem sąsiadów syn wrócił z puchy zobaczył jak żyją rodzice wziął linę i się powiesił 200metrow od mojego domu ja to zauważyłem jak wychodziłem do szkoły, rodzice przeżyli 2 lata.. teraz ta chatka to ruina. Taka historia z życia..

 18. To nie tak Jak nie którzy myślą ze siedzi bo jest bandyta czak tam sobie myślicie są sytuacje w życiu jest facetem pobił się z gościem i nieszczęście się stało lale gość bardzo grzeczny a po wyjściu będzie bardzo ciężko się przestawić ja YcE mu powodzenia

 19. 20:15 "UCZCIWIE nie zarobisz" po czym rozkmina… Jaki tu biznes na lewo zrobić… 🤔 😂

  Ogólnie super film. Bardzo dający do myślenia. Super jakoś. I szkoda tylko że taki krótki.

  Polecam i czekam na więcej

 20. Czy trzeba starcić wolność,siedzieć w pudle,żeby docenić przyrodę i zmiany pór roku?Nie sądzę!Wielu ludzi docenia to co ma ,szanuje innych i docenia otaczający ich świat!

 21. Szkoda, że gość z filmu, który mu pomaga robi to tylko na potrzeby filmu. Jak już wyszedł na całkowitą wolność to ten miły gość przestał się odzywać do niego i nie chciał o nim słyszeć…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *