3lita zabójców Cały film|Lektor PL

3lita zabójców Cały film|Lektor PL


Najnowsze premiery filmowe zobacz to–>http://bit.ly/Filmovnia

Only registered users can comment.

 1. Film dobry już oglądałem co on pierdoli ze new yorku dobre żarcie chyba nie jadł polskiej kuchni czyli najlepsze schabowy ziemniaczki z koperkiem i do tego mizeria albo marchewka z groszkiem 🙂

 2. Co za wspaniała obsada!!!!. dobry wyraźny głos lektora i obraz ładny.sam film jest bardzo ciekawy bez nużących scen.polecam.

 3. 🔥🔥
  WYGRAJ IPHONE XS – RUSZYŁA NOWA EDYCJA KONKURSU Z IPHONE’M XS
  Przedstawiamy Państwu najnowszy konkurs Iphone XS, gdzie macie szansę wziąć udział w losowaniu, udoskonalonej wersji Iphone’a X. 
  👉👉 bit.ly/KonkursiPhoneXS

 4. Prawdy historycznej tu tyle, że The Regiment ( SAS ) powstrzymał wyszkoloną i finansowaną przez Rosję ( wtedy ZSRR ) bandę przed opanowaniem Omanu – staniem się kolonia rosyjską. USA były wtedy ( 1970 – 1972 ) zaangażowane w Wietnamie więc tu musieli tę zarazę powstrzymać Brytole. Regiment miał wsparcie elitarnej grupy pilotów RAF. Obrona przez dziewięciu wojowników z SAS miasteczka portowego Mirbat przed ciężko uzbrojoną i doskonale wyszkoloną bandą ( 300 bandytów ) to legenda SAS, współczesny Rorke's Drift. Druga prawda to postać Ranulpha Fiennesa. Dowodził plutonem w Omanie. Po opublikowaniu książki, przestano go wpuszczać do kasyna w Hereford, co jest dożywotnim przywilejem wszystkich weteranów Regimentu. Jako emerytowany żołnierz stał się sławnym podróżnikiem ekstremalnym.

 5. Można się dowiedzieć jak pan udostępnia na yt filmy kilkuletnie i jakoś od razu ich nie blokują jak mi? Mi nawet blokują jak ustawiam jako prywatne 😮 Proszę o odpowiedź tu lub na email [email protected]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *