Only registered users can comment.

 1. Jestli se to hodně podobá pravdě ,tak je to neskutečně krásný příběh …moc se mi líbí princ Harry e Meghan 🤗..👍👍👍👏👏👏👏💅

 2. true love does not know skin color or religion. No one can judge. Paparazzi can destroy everything, but true love wins. reality could be harder, I think the film is a very romantic but beautiful story. I wish happiness and love to everyone in the world, because that is what gives us the power to live! (Czech Republic )

 3. Asley…you're cub try old loser ..pregidious old nothing to do bitch who needs to get a life and leave your country old fart ass opinions to yourself….go find a life redneck old hagg.

 4. Mě se Meghan líbí,ñáká kráva se SEMNOU pohádala ( aniž bych ji osobně znala,) že hnusná černoška si nemůže míchat s anglickou královskou krví)…HNUS!! JAK MŮŽE NĚKDO BÝT TAK ZLÝ A RASISTICKÝ??? JE ÚPLNĚ JEDNO, JESTLI JE ŽLUTÁ NEBO MODRÁ, NIKDO NEMŮŽE ZA TO KDE A JAKOU BARVU KŮŽE MÁ KDYŽ SE NARODÍ, DVA KRÁSNÍ MLADÍ LIDÉ CO SE NAŠLI ,DVA OSUDOVÉ ZIVOTY CO MAJÍ TAK HODNĚ SPOLEČNÉHO, NAVÍC MEGHAN JE KRÁSNÁ, INTELIGENTNÍ A UDĚLALA HARRYHO ŠŤASTNÝM A NAOPAK….IDIOTI CO PUKAJÍ ZÁVISTÍ A MLUVI O LIDECH V BARVÁCH, LIDÉ PODLE MĚ NEMAJI BARVU,JSME HOMOSAPIENS SAPIENS A NE ZVÍŘATA.

 5. Activé los subtítulos en inglés y no aparecen… tremenda película, lastima que no hay subtítulos 😖

 6. They didn't do this stinking foolishness with Kate and William movie. What was the purpose of making this movie. They just want to keep certain people from watching it. The only reason why I would be interested in watching it is because it's so realistic.

 7. These 2 actors have a much stronger resemblance to Harry and Meghan, I wish they were doing the second movie. Still looking forward to the new one tho, I am sure the new actors will do a good job as well.

 8. Can I ask one Question?Is this the Real movie,I mean….All the incident that is happening in this movie,Is it real?I'm just curious.

 9. Tak dlouho jsem ten film "odkládala",že to nebude nic ,ale mě to opravdu chytlo. Jestli je to opravdu podle pravdy natočené, tak je naco se dívat. Moc pěkný film.

 10. Na recenzích se četla mnoho špatného, ale podle mě je to nádherný film. Vůbec mi nepřijde, že by Kate a William byli odměření nebo chladní. Takže skvělé.

 11. This movie will always be special for me. I was a fan of "Suits' from the beginning, so I knew of the Duchess before the couple even met. A friend of mine was a crew member and helped me in as an extra. I had such a great time. I met so many wonderful people, and had the time of my life. It was a lot of fun, and I have so many great memories.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *